Пор­шень дви­га­те­ля пе­ре­ме­ща­ет­ся на 40 см под дав­ле­ни­ем 800 кПа. Опре­де­ли­те ра­бо­ту,

со­вер­ша­е­мую дви­га­те­лем за один ход порш­ня, если пло­щадь порш­ня 150 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Арсений.

Робота, яку здійснює двигун за один хід поршня, складає з потужності, яка використовується при переміщенні поршня на 40 см. Потужність двигуна дорівнює про­дук­ту сили, на­но­си­мої на пор­шень, та його швид­ко­сті. Таким чином, робота двигуна дорівнює W = Fs = 800 кПа • 40 см = 32 000 кПасм. Зауважте, що це дорівнює лише про­дук­ту сили та швидкості, а не площи поршня, яка складає 150 см2.

Отвечает Бахтин Матвей.

Ответ:

3 кДж

Объяснение:

P=\frac{F}{S} \\F=P*S\\F=800000*0.015=12000 Н

A=F*s=12000*0.4=3000 Дж=3кДж