Яка маса Урану-235 спалюється щогодини в реакторі атомної електростанції електричною потужністю

320МВт,ККД електро станції-36%, якщо при поділі одного ядра урану виділяється 200МеВ енергії (відповідь записати у грамах, без одиниць вимірювання) ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Маса Урану-235, яка спалюється щогодини:

Електрична потужність = Енергія / час

Енергія = Потужність * час

Енергія = 320 МВт * 0.36 * 1 год = 115.2 МДж

Кількість поділів = Енергія / Енергія на один поділ

Кількість поділів = 115.2 МДж / 200 МеВ = 576000

Маса урану-235 = кількість поділів * маса урану-235 на один поділ

Маса урану-235 = 576000 * 3.90 × 10^-22 г = 2.24 * 10^-15 г (до третього знака після коми)

Отже, маса Урану-235, яка спалюється щогодини, дорівнює близько 2.24 * 10^-15 грам.

Объяснение: