Сила струму в колі лампи = 0,5А. Який електричний заряд проходить через переріз її спіралі за 15хв?

Даю 50 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Відповідь:

Щоб визначити електричний заряд, який пройшов через переріз спіралі за 15 хв, спочатку необхідно визначити, який струм протікає через коло протягом цього часу.

За законом Ома, струм (I) = напруга (U) / опір (R). Якщо ми знаємо потужність (P) лампи, ми можемо використовувати формулу P = U * I, щоб визначити напругу.

Але, ми не маємо жодної інформації про опір або потужність лампи, тому ми не можемо використовувати ці формули. Але ми можемо використовувати формулу Q = I * t, де Q - це електричний заряд, I - сила струму, а t - час.

Отже, електричний заряд, який проходить через переріз спіралі за 15 хв, дорівнює:

Q = I * t = 0,5 А * 15 хв = 7,5 Кл (кілокулонів)

Відповідь: 7,5 Кл.

Пояснення: