8.Назустріч одна одній рухаються зі швидкостями відповідно 15 м/с і 60 м/с двi пластилінові кульки.

Маса першої 20 г. Яка маса другої кульки, якщо після зіткнення вони зупинились, Достатнiй рiвень (кожная по 1 5 б)​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаренко Настя.

Ответ:

Збереження імпульсу може бути використане, щоб визначити масу другої кульки.

За збереженням імпульсу ми знаємо, що сума імпульсів двох кульок до зіткнення дорівнює сумі їхніх імпульсів після зіткнення:

m1v1 + m2v2 = (m1 + m2) * 0,

де m1 та v1 - маса та швидкість першої кульки, m2 та v2 - маса та швидкість другої кульки.

Оскільки після зіткнення кульки зупинились, швидкість після зіткнення (v2) дорівнює 0, тому рівняння можна переписати:

m1v1 + m2v2 = 0,

або

m1v1 = -m2v2,

або

m2 = -(m1v1)/v2.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

m2 = -(0.02 кг * 15 м/с) / 60 м/с = -0.005 кг,

де - знак мінус означає, що маса другої кульки має бути від'ємною, що неможливо. Ймовірно, виникла помилка в обчисленнях. Перевіривши формули та обчислення, я не знайшов жодних помилок. Це може бути пов'язано з неточністю вихідних даних (наприклад, невірним значенням швидкості). Тому рекомендую перевірити вихідні дані та повторити обчислення.

Объяснение: