допоможіть пліс!!!!!!8. Спростити вираз - (х+4)+(у-2)-(2-х) та знайди його значення, якщо x=-3y-25;

z-19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Ніка.

Ответ:

- 33

Пошаговое объяснение:

- (х+4)+(у-2)-(2-х)=  -х -4+у -2 -2+х= у - 4 - 4= у -8     (-х+х=0)

у= -25       -25 -8=-(25+8)= - 33

z- здесь вообще нет.