Дві кульки рухаються назустріч одна одний з однаковими швидкостями. Маса першої кульки 2кг. яку

масу повинна мати друга кулька, щоб після зіткнення перша кульки зупинилась, а друга покотилась У зворотному напрямій з тією ж за модулем швидкістю СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Косолапов Саша.

Ответ:

Отже, маса другої кульки повинна бути рівною масі першої кульки, тобто 2 кг.

Объяснение:

Збереження імпульсу можна використати, щоб визначити масу другої кульки. Перед зіткненням, обидві кульки мають однакові імпульси, оскільки рухаються з однаковою швидкістю в протилежних напрямках. Після зіткнення, перша кулька зупиняється, тому її імпульс стає рівним нулю.

Збереження імпульсу означає, що сума імпульсів перед зіткненням має дорівнювати сумі імпульсів після зіткненням:

m1 * v1 + m2 * v2 = (m1 + m2) * v'

де m1 та m2 - маси першої та другої кульки відповідно, v1 та v2 - їх швидкості перед зіткненням, v' - спільна швидкість після зіткнення.

Враховуючи, що v1 = -v2, а після зіткнення перша кулька зупиняється (v' = 0), ми можемо розв'язати рівняння для m2:

m1 * (-v2) + m2 * v2 = (m1 + m2) * 0

m2 * v2 = m1 * v2

m2 = m1

Отже, маса другої кульки повинна бути рівною масі першої кульки, тобто 2 кг.