На зустріч одна одній рухаються зі швидкістю відповідно 40 см/с і 20 см/с дві пластилінові кульки.

маса першої з них 20 г. якою є маса другої кульки,якщо після зіткнення вони зупинилися? (Помогите пожалуйста , 8 класс)

Ответы на вопрос

Отвечает Петрашевич Тимофей.
V1=40 см/с=0,4 м/с, v2= 20 см/с=0,2 м/с, m1=20 г =0,02 кг. m2-?m1v1-m2v2=0, m1v1=m2v2. m2=m1v1/v2=0,02*0,4/0,2=0,04 кг = 40 г.