Людина маса якої 70 кг, підняла гранітний камінь об'ємом 0,005м³. Визначити силу, з якою людина з

каменем діє на Землю.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лида.

В

m(гранита)=p*V=2600kg/m^2*0.005m^2=13kg. m(человека с камнем)=m1+m2=70+13=83kg. . F=m*g=83*10=830H. Вроде так точно незнаю. Но может эту силу 830 поделить на площадь земли

П