ПОМОГИТЕ ДАЮ 70 БАЛЛОВ 1. Тиск твердих тіл залежить від: а) сили б) температури в) площі г) сили

нормальної реакції опори 3. Якою одиницею вимірюють силу? а) 1 кг; б) 1 м/с; в) 1 с; г) 1Н/кг; д) 1Н. 4. Чому дорівнює маса автомобіля, якщо на нього діє сила тяжіння 30000Н? 5. Визначте площу на яку чинить тіло зі тиском 33333Па, якщо маса 200кг. 6. Брусок тягнуть по столу за допомогою динамометра, який показує силу тертя 75 Н. Якою є маса бруска, якщо коефіцієнт тертя між тілами дорівнює 0,75. 7. Тіло об’ємом 3м³ занурене в воду. Знайти силу Архімеда, що діє на тіло.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Катя.

Ответ:

1) а

2) д

3) 30000/10=3000кг=3т

4) 33333=200*10/S

S=2000/33333=0,06m^2

5) Дано:                                                          F=μN=μmg

Fтр=75 Н                                                          m=F/(μg)=75/(0,75*10)=10 кг.

μ=0,75  

Знайти - m  

Відповідь: 10 кг

6) F=ρgV=1000*10*3=30000H