Визначте силу струму в резисторі, якщо за 10 хв через його поперечний переріз пройшов заряд, що

дорівнює 1800 Кл. * Срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Сартай Асия.

Ответ:

Дано:

t=10 хв=10*60=600 сек;

q=1800 Кл.

Знайти q.

Рішення.

q=I*t, звідси знаходимо силу струму в резисторі:

І=q/t=1800/600=3 A.

Объяснение:

Отвечает Чебан Никита.

Ответ:

126_129^23=3677×2=7354