1. Визначте силу струму в резисторі, якщо за 5 хв через його поперечний переріз пройшов заряд, що

дорівнює 1200Кл 2.Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо електричне поле, переміщуючи по ньому заряд 3 Кл, виконує роботу 12кДж 3.Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 1,5 кОм, а сила струму в ньому дорівнює 0,2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Попадюк Дмитрий.
1. 1а/ч=3600Кл  у нас в 3раза меньше 3600:1200=3, значит ток будет тоже в три раза меньше: 1/3= 0.333А/ч, но этот ток прошёл за 5мин. тогда найдём значение во сколько это раз 60мин:5мин=12.(раз)
тогда ток который прошё за 5 мин составит: 0.333*12=4А
3. U=I*R= 1500ом*0.2А=300В