Енергія фотона 2,15 ев. Знайти імпульс фотона. Якого кольору світло?Хелп!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Елагин Тимофей.

Щоб знайти імпульс фотона, можна скористатися формулою де Бройля: p = h/λ, де p - імпульс фотона, h - стала Планка, λ - довжина хвилі фотона. Оскільки в задачі вказана енергія фотона, а не довжина хвилі, потрібно спочатку перевести енергію фотона з електронвольтів (ев) в джоулі (Дж). Для цього можна скористатися формулою: 1 ев = 1,6 × 10^-19 Дж.

Отже, енергія фотона:

Е = 2,15

Далі можна використати формулу для знаходження довжини хвилі фотона: λ = hc/E, де c - швидкість світла в вакуумі. Підставивши значення сталої Планка h і швидкості світла c, отримаємо:

λ = hc/E = 6,63 × 10^-34 Дж∙с × 3 × 10^8 м/с / 3,44 × 10^-19 Дж = 5,77 × 10^-7 м

Тепер можна знайти імпульс фотона:

р = ч/

Щодо кольору світла, то можна використати закон Шоу, який пов'язує довжину хвилі світла з його колірним спектром. Згідно з цим законом, світло з довжиною хвилі близько 577 нм знаходиться у жовтому діапазоні видимого спектру. Таким чином, світло, яке відповідає даному фотону, має жовтий колір.