ділянка кола складається із трьох послідовно з'єднаних резисторів 5ом 6ом 15ом Визначте опір

ділянки СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Орешников Тёма.

Ответ:

Дано:

Резистори з'єднані послідовно.

R1=5 Ом;

R2=6 Ом;

R3=15 Ом.

Знайти R.

Загальний опір кола при послідовному з'єднанні резисторів, буде рівним:

R=R1+R2+R3=5+6+15=11+15=26 Ом.

Объяснение: