1.знайти вагу цеглини об'ємом 1,5 м кубічний, а густина її 1800 кг/м кубічний. яка вага цеглини,

якщо вона лежить у воді (густина води 1000 кг/м кубічний). даю 100 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ρц. = 1800 кг/м³                

ρв = 1000 кг/м³                  

V = 1,5 м³                    

Найти: P - ?

З формули густини знайдемо масу цегли на поверхні:

ρ = m/V ⇒  

m = ρ * V = 1800 * 1,5 = 2700 кг

Знайдемо вагу цеглини на поверхні:

P₁ = m * g = 2700 * 9,8 =26460 H

Вичислимо вагу цеглини у воді :

Р₂ = ρв * V * g = 1000 * 1,5 * 9,8 = 14700 Н

P = P₁ - Р₂ = 26460 - 14700 = 11760 Н