Знайдіть імпульс вантажного автомобіля масою 8 кг, що рухається зі швидкістю 18 км/год. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Карим.

Спочатку необхідно перевести швидкість в метри на секунду, оскільки одиниці у вимірюванні вантажних автомобілів та абсолютної системи одиниць різні:

18 км/год = (18 * 1000 м) / (60 * 60 с) = 5 м/с

Тепер можемо використати формулу імпульсу:

p = mv

де p - імпульс, m - маса, v - швидкість.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

p = 8 кг * 5 м/с = 40 кг * м/с

Отже, імпульс вантажного автомобіля становить 40 кг * м/с.