Терміново!. Визначте імпульс космічного корабля масою 10 т, що рухається по орбіті 3 | швидкістю

7,8 км/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

Ответ:

Дано:m=10т.

a=7,8 кмс=7800 мс

Знайти:F-?

Розв'язання:За 2 законом Ньютона:

a=Fm; F=m*a

F=10*7800=78000=78kH