Виконайте дії 1 1/8:(-3 3/8)


Ответы на вопрос

Отвечает Харитоненко Павел.

Ответ:

Спочатку переведемо змішану дріб 1 1/8 до звичайного дробу:

1 1/8 = 9/8

Теперішній дія з оберненою величиною числа - це множення, тому ми можемо взяти обернене значення вторинного дробу (-3 3/8) і помножити його на перший дріб:

1 1/8 ÷ (-3 3/8) = 9/8 x (-32/27) = -288/216 = -4/3

Отже, 1 1/8 : (-3 3/8) = -4/3.

(коронка + 5 звезд, очень поможет в продвижении)