1. Виконайте дії 24 – (1,0098 : 0,054 + 2,47). 2. За три дня продали 280 кг помідорів,причому за

перший день продали у 2,8 рази менше, ніж за другий і у 4,2 рази менше,ніж за третій. Скільки кілограмів помідорів продали за кожний з днів? 3. Виконайте дії 4. Розв’яжіть рівняння 11,2 * х + 3,7 = 7,06.

Ответы на вопрос

Отвечает Височанська Ліза.

Пошаговое объяснение:

1. 24-(1.0098/0.054+2.47) = 2.83

1) 1.0098/0.054=18.7

2)18.7+2.47=21.17

3)24-21.17=2.83

2. Нехай х кг - продали за перший день, тоді за другий день продали (2,8х) кг, а за третій - (4,2х) кг. Знаючи, що всього продали 280 кг помідорів, складемо і розв'яжемо рівняння:

х + 2,8х + 4,2х = 280

8х = 280

х = 280:8

х = 35

Отже, за перший день продали 35 кг помідорів, тоді:

1) 35 • 2,8=98(кг) -продали за другий день

2) 35 • 4,2= 147(кг) -продали за третій день

Відповідь: 35 кг, 98 кг, 147 кг.

4. 11,2x+3,7=7,06

11,2x=7,06-3,7

11,2x=3,36

x=3,36 : 11,2

x=0,3