Опір мідного проводу дорівнює 5,1 Ом. Яким є опір алюмінієвого про- воду таких самих розмірів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Вика.

Ответ:

pa/pm=2,8/1,7=1,65

Ra=Rm*1,65=5,1*1,65=8,42 Ом