Опір алюмінієвого проводу дорівнює 5,6 Ом. Яким є опір мідного проводу, довжина якого у 2 рази

більша ? Площа поперечного перерізу проводів однакова.

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Миша.

Ответ:

Объяснение:

Сопротивление:

R = ρ·L / S

Тогда:

R₁ = ρ₁·L₁ / S₁

R₂ = ρ₂·L₂ / S₂

Далее, учтем, что:

ρ₁ = ρ₂ = ρ

S₁ = S₂ = S

Имеем

R₁ = ρ·L₁ / S

R₂ = ρ·L₂ / S

Находим:

R₂ / R₁ = L₂/L₁ = 2

R₂ = 2·L₁ = 2·5,6 = 11,2 Ом