що покаже гальвонометр якщо через нього за 15 хв пройшов заряд .який дорівнює 32 кл? скільки

електронів мае пройти при цьому через переріз провідника за одиницю часу? СРОЧННООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврик Виктор.

Ответ:

Дано:

t=15 хв=15*60=900 сек;

q=32 Кл.

Знайти І, N.

q=I*t, звідси знаходимо струм, який покаже гальванометр.

І=q/t=32/900=0,035 А=35*10^-3 А=35 мА;

q=N*e, звідси знаходимо кількість електронів, які проходять через переріз провідника:

N=q/e=32/1,6*10^-19=20*10^19.

Объяснение:

e-заряд електрону, табличне значення, е=1,6*10^-19 Кл.