Тіло масою 2 кг підняте над землею на висоту 10 м. Визначте повну механічну енергію тіла на цій

висоті

Ответы на вопрос

Отвечает Красова Рада.

Ответ:

Объяснение:

Полная энергия = Пот энергия + кин энергия

mgh + mv^2/2 = 2*10*10 + 2*0^2/2 = 200 Дж