Тіло масою 2 кг підняте над землею на висоту 10 м. Визначте повну механічну енергію тіла на цій

висоті. Яку потенціальну та кінетичну енергії матиме тіло внаслідок падіння на висоті 5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Е0=Еп+Ек (Еп=потенциальная, Ек-кинетическая,Е0-полная энергия)

1. По всей видимости на высоте 10м тело покоится, поэтому Ек=0.Значит

Е0=Еп=m*g*H=2*10*10=200дж.

2. На высоте 5м E0=m*g*h + Eк

200=2*10*5+Ек

Ек=200-100=100дж

Ответ. На высоте 10м Е0=200дж. На высоте 5м Ек=Еп=100дж,