На скільки зміниться внутрішня енергія 500 гр бора при збільшенні температури на 30°к

Терміново!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі нам потрібно знати теплоємність $C$ бора та зміну температури $\Delta T$. При цьому зміна внутрішньої енергії $\Delta U$ обчислюється за формулою:

$$\Delta U = C \cdot \Delta T$$

Теплоємність $C$ бора дорівнює 11,1 Дж/(г·К). Зміна температури $\Delta T$ дорівнює 30 К.

Підставляємо в формулу:

$$\Delta U = 11,1 \cdot 500 \cdot 30 = 166500 \text{ Дж}$$

Отже, внутрішня енергія 500 г бора збільшиться на 166500 Дж при збільшенні температури на 30 К.