При якій силі струму проводився електроліз якщо за 5хв на катоді виділилося 0,84 г хрому?


Ответы на вопрос

Отвечает Бец Арина.

Ответ: 5А

Объяснение:ано:

t = 10 мин = 600 сек

m = 0,54 г

k = 0,18 * 10^-3 кг/Кл

I - ?

Решение

m = k * I * t; I = m / k * t = 0,54 / 0,18 * 10 ^ -3 * 600 = 5 A

Ответ: 5 A.