На якій висоті потенціальна енергія тіла масою 4 кг буде 300 дж


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнос Никита.

Ответ:

h ≈ 7,65 (м.)

Объяснение:

Дано:

m = 4000 г = 4 кг

Е(р) = 300 Дж

g = 9,8 Н/кг

Знайти:

h = ?

                                              Розв'язання

Е(р) = mgh ⇒ h = (Е(р))/(mg)

Зробимо перевірку одиниць вимірювання:

[h] = (Дж*кг)/(кг*Н) = Дж/Н = (Н*м)/Н = м.

h = 300/(4*9,8)  ≈ 20,41 (м.)

Відповідь: h ≈ 7,65 (м.)

Отвечает Смирнова Ангелина.
Дано:
m=4кг
Еп=300Дж
Знайти:
h-?
Еп=mgh
h=Eп/(gm)=300/(10*4)=7,5м