Знайдіть опір мідного провідника довжиною 10 см, поперечним перерізам 4мм² Срочно даю 26 балов!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Царькова Вика.

Ответ:

Опір мідного провідника можна обчислити за допомогою формули:

R = (ρ * L) / A,

де R - опір провідника,

ρ - специфічний опір матеріалу (у даному випадку, міді),

L - довжина провідника,

A - поперечний переріз провідника.

Специфічний опір міді приблизно дорівнює 0.0000017 Ω∙мм²/м.

Підставимо дані в формулу:

R = (0.0000017 Ω∙мм²/м * 10 см) / 4 мм².

Спочатку перетворимо одиниці відповідно до системи одиниць СІ:

10 см = 0.1 м,

4 мм² = 4 * 10^(-6) м².

R = (0.0000017 Ω∙мм²/м * 0.1 м) / (4 * 10^(-6) м²).

R = 0.0000017 Ω∙м / 4 * 10^(-6).

R = 0.0000017 / 4 * 10^(-6) Ω.

R ≈ 0.425 Ω.

Отже, опір мідного провідника довжиною 10 см і поперечним перерізом 4 мм² становить приблизно 0.425 Ω.

Объяснение: