1. Прискорення тіла 4м/с^2. Тіла рухається дією двох взаємо перпендикулярних сил 10Н і 12Н. 2.

х=8- 4t +2t^2 Визначити перемішення , імпульс тіла , якщо маса тіла 400г, силу яка діє на тіло,кенетичну енергію , час зупинки.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведицына Катя.

Ответ:

Объяснение:

1. F=√(10²+12²)=√244=15,6 H; m=F/a=15,6/4=3,9 kг;

2.  x₀=8 м;

V₀=-4 м/c;

a=4 м/c²;

m=0,4 kг;

mV ,   F ,   Ek , t   ?   m*V=m*(V₀+at)=0,4(-4+4t)= -1,6+0,16t; F=m*a=0,4*4=1,6 H; Ek=mV²/2=0,2*(V₀+at)=0,2*(-4+4t)=-0,8+0,8*t;

V=V₀+at=-4+4t=0; t=1 c;