Який імпульс має м'яч масою 0,5 кг коли його кінетична енергія Середній рівень складае 1 Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Афонихина Женя.

Ответ: 1кг*м/с

Объяснение:

Дано:

m=0,5кг

Ек=1Дж

-------------

Р-?

Ек=mV²/2, где:

m-масса мяча;

V-скорость мяча

Отсюда:

V=√(2Ек/m)=√(2*1/0,5)=2м/с

Испульс тела - это произведение массы на его скорость:

Р=mV=0,5*2=1кг*м/с

Отвечает Гаврилова Яна.
Дано:
m=0,5кг
Ек=1Дж
Знайти:
р-?
p=mv
Ек=mv²/2→v=√(2Eк/m)=√(2*1/0,5)=2м/с
р=0,5*2=1кг*м/с