Який опір має ніхромовий дріт завдовжки 6 м із площею поперечного перерізу 3мм2? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Солиев Газим.
Дано:
l=6м (маленька L)
S=3мм²
Знайти:
R-?
p=1,1 Ом*мм²/м
R = p*(l/S) = 1,1*(6/3) = 2,2 Ом