3 гармати масою 3 т вистрілили в горизонтальному напрямку ядром масою 20 кг. При цьому ядро набуло

швидкості 300 м/с. Якоï швидкості набула гармата при віддачі?​ З ДАНО, РОЗВ'ЯЗАННЯ, НАЙТИ будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Ангелина.
Дано:
m1=3000кг
m2=20кг
v2=300м/с
v1-?
———————
m1v1=m2v2
3000*v1=20*300
3000*v1=6000
v1=2м/с
Отвечает Менх Кристина.

Ответ:

2m/c

Объяснение:

Якщо не помиляюсь, то тут за законом

імпульсу:

m1*U1=m2*U2 (U - швидкість)

Тоді:

3000*U1-20*300

3000*U1-6000

U1=2m/c