З гармати масою 200 кг стріляють у горизонтальному напрямі ядром масою 1 кг. Чому дорівнює

швидкість віддачі гармати після пострілу, якщо ядро вилетіло зі швидкістю 400 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Силюк Александр.

Ответ:

Объяснение:

Импульс ядра:

p₁ = m₁·V₁ = 1·400 = 400 кг·м/с

Импуль пушки:

p₂ = m₂·V₂ = 200·V₂

Приравняем:

p₁ = p₂

400 = 200·V₂

V₂ = 400/200 = 2 м/с