З гармати масою 3т вистрілили в горизонтальному напрямку ядром масою 20кг. При цьому ядро набуло

швидкості 300м/с. Якої швидкості набула гармата при віддачі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Бодя.

Ответ:

2м/с

Объяснение:

Якщо не помиляюсь, то тут за законом імпульсу:

m1*U1=m2*U2 (U - швидкість)

Тоді:

3000*U1=20*300

3000*U1=6000

U1=2м/с