Потужність двигунів авто дорівнює 2кВт. Яку роботу здійснюють двигуни за 0,5 хвилини?


Ответы на вопрос

Отвечает Шашкин Даниил.

N = A / t →→→А=N*t

A - ?
N - мощность ( 2 кВт = 2000 Вт )
t = 0,5хв
А=2000*0,5=1000Дж
Відповідь: 1000Дж