СРОЧНО При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 30 хв на катоді утворилося 4,55г

срібла? Електрохімічний еквівалент срібла 1,12*10-^6

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.
Дано:
t=30хв=1800с
m=4,55г=0,00455кг
k=1,12*10-⁶кг/Кл
Знайти:
І-?
m=klt→l=m/(kt)=0,00455/(1,12*10-⁶*1800)=2,25A