Визначте масу срібла, яке виділилося на катоді під час електролізу аргентум нітрату, якщо

електроліз тривав 2 год при силі струму 0,5 А. Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл. * а)1 баллб)4 мгв)4 кгг)4 гд)4​

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Вася.

t=2 год = 7200 с

k=1,12 мг/Кл = 1,12 × 10-³ г/Кл

I= 0,5 A

m=kIt= 1,12×10-⁶×0,5×7200=4032 × 10-³= 4 (г)