Визначте масу срібла,яке виділилося на катоді під час електролізу аргентум нітрату,якщо електроліз

тривав 2 год при силі струму 0,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Катя.
M=kIt=1.38*10^(-23)*0.5*7200=4986*10(-23)