При якій силі струму проводився електроліз якщо за 30 хв на катоді утворилося 4,55 г срібла


Ответы на вопрос

Отвечает Вологдина Евгения.

Дано:

t=30хв=1800с

m=4,55г=4,55*10-³кг

k=1,1*10-⁶кг/Кл

Знайти:

І-?

m=klt→I=m/(kt)=4,55*10-³/(1,1*10-⁶*1800)=2,3A