ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Тіло масою 1 кг рухається зі швидкістю 2 м/с. Яка його кінетична енергія? с

решением дам 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманова Элина.

Ответ:

KE = (1/2) × m × v^2,

де m - маса тіла, v - його швидкість.

Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

KE = (1/2) × 1 кг × (2 м/с)^2 = 2 Дж

Отже, кінетична енергія тіла масою 1 кг, яке рухається зі швидкістю 2 м/с, дорівнює 2 Дж.

Отвечает Chechott Mark.
Дано: Решение:
m=1 кг. Е=mUU/2
U= 2 м/с. E= 1 *2*2/2=2
Найти: Ответ:2 Дж
Е-?