Срочно! Два точкові заряди, що дорівнюють 4 нКл і -7 нКл, розташовані у вакуумі на відстані 4 см

один від одного. Знайдіть силу взаємодії між ними. Записати з дано та розв'язком.

Ответы на вопрос

Отвечает Подольская Елизавета.

Ответ:

За законом Кулона, сила взаємодії між двома точковими зарядами залежить від величини зарядів та відстані між ними. Сила взаємодії розраховується за формулою F = k*q1*q2/r^2, де k - коефіцієнт Кулона, q1 та q2 - заряди зарядів, а r - відстань між ними.

Підставляючи дані в формулу, отримаємо: F = 9*10^9 * 4*10^-9 * (-7*10^-9) / (0.04)^2 = -1.575 Н.

Отже, сила взаємодії між зарядами дорівнює -1.575 Н.