Плоскогубці утворюють два однакових з'єднаних важеля. Плечо важеля AB у 10 разів довше плеча BC. З

якою силою плоскогубці стискають м'ячик, якщо сила F, прикладена до рукояток, дорівнює 7,9 Н? plakUZD.bmp (Відповідь округліть до 0,1 Н). Відповідь: Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Богунова Анастасия.

Ответ: 79Н

Объяснение:

Дано:

l1/l2=10

F1=7,9Н

-------------

F2-?

Согласно условия равновесия:

F1/F2=l1/l2

Отсюда:

F2=F1*l1/l2=7,9*10=79Н