Автомобіль масою 8т рухається зі швидкістю 72 км/ч і зупиняється при гальмуванні. Скільки теплоти

виділиться підчас гальмування, якщо вся кінетична енергії його перетворилась во внутрішню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жабчиц Полина.

Ответ: 1,6МДж

Объяснение:

Дано:

m=8т=8000кг

V=72км/с=20м/с

-------------------

Q-?

Согласно условия:

Q=Eк=mV²/2=8000*20²/2=1600000Дж=1,6МДж