13. Яку роботу необхідно виконати, щоб пружину коефіцієнт жорствот дорівнює 1000 Н/м, розтягнути на

5 мм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Махова Катя.

Відповідь:

Дано:

k = 1000Н/м

Δx = 5мм = 0,005м

___________________

A - ?

Рішення:

Работа:

A = k·(Δx)² / 2

A = 1000*(0,005)² / 2 ≈ 1000*0,000025/2=0,025/2=0,0125 Дж

Відповідь:необхідно виконати роботу 0,0125Дж

Пояснення: