Двадцять відсотків власних грошей Тетяна витратила на морозиво, третю частину на – циркуль, який

забула вдома, 2 гривні на дорогу до школи і 5 гривень у неї залишилось. Скільки грошей було у Тетянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Краснодед Лёша.

Ответ:

15 гривень

Пошаговое объяснение:

1/5*х+1/3*х+5+2=х

8/15*х-х=-7

-7/15*х=-7

х=15

Отвечает Киевский Андрей.

x–⅕x–⅓x–2=5

x–⅕x–⅓x=7

x–8/15x=7

7/15x=7

x=15.

Відповідь: 15 грн.