1) У Тетянки 3 троянди і 5 півоній. Скільки квіток уте 2) У Тетянки 3 троянди і4 півонії. Скільки

квіток у Тетяна3) У Тетянки 3 троянди і2 півонії. Скільки квіток у ТетянаСклади за допомогою змінноїk задачу, яка поєднує всі з залаУ Тетянки ... троянди і... півоній. Скільки квіток у Тетянки?Яких ще значень може набувати R​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухов Егор.

Пошаговое объяснение:

У всіх задачах кількість троянд постійна - 3 шт, а кількість півоній різна . Отже  можна кількість півоній замінити змінною k . Тоді задача буде мати вигляд :

"У Тетянки 3 троянди і k півоній. Скільки квіток  у Тетянки , якщо k=5;4;2 ? "

k- може набувати будь-яке додатне число , крім 0.

Рішення :

3+5=8 квіток всього

3+4=7 квіток всього

3+2=5 квіток всього

3+k - квіток всього