У дівчинки було 32 грн.чверть усіх грошей вона витратила.скільки гривень залишилось у дівчинки?на

скільки більше гривень залишилося,ніж вона витратила?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянова Карина.

1) 1/4 · 32 = 32 : 4 · 1 = 8 (грн.) - потратила;

2) 32 - 8 = 24 (грн.) - осталось;

3) 24 - 8 = 16 (грн.) - на столько больше осталось, чем она потратила.

Вiдповiдь: 24 грн, на 16 грн.