Математичний маятник коливається з періодом, який дорівнює періоду коливань тягарця масою m

,підвішеного на пружині,що має жорсткість k.яка довжина математичного маятника?

Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Ответ:

2π√(m/k)=2π√(L/g).

L/g=m/k.

L=mg/k.