СРОЧНО!! Електрорушійна сила джерела струму становить 120 В. Зовнішнє коло складається з двох

послідовно зєднаних резисторів опором 5 Ом кожен. Внутрішній опір джерела струму становить 2 Ом. Чому дорівнює сила струму в колі і струм короткого замикання?

Ответы на вопрос

Отвечает Коптев Максим.

Ответ: 10А; 60А

Объяснение:

Дано:

E=120В

R1=R2=5 Ом

r=2 Ом

--------------

I-?; Iкз-?

I=E/(R+r)=E/(R1+R2+r)=120/(5+5+2)=10А

Iкз=E/r=120/2=60А