Довжина меншого плеча важеля 5см, більшого 30см. Тіло якої маси необхідно підвісити на більше

плече, щоб важіль перебував у рівновазі , якщо на менше плече діють з силою 12Н ? Прийняти g = 10 Н/кг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

d1=5см

d2=30см

F1=12H

g=10H/кг

Знайти:

m2 - ?

Правило важеля: F1/F2=d2/d1

F2=F1*d1/d2=m2g

m2=F1*d1/d2*g=12*5/30*10=0,2кг