Коефіцієнт трансформації підвищувального трансформатора дорівнює 0,4. Вторинна обмотка має опір 2

Ом, а опір споживача увімкненого у вторине коло становить 86 Ом. Первинна обмотка перебуває піднапругою 88В. Визначте напругу на навантаженні, сили струму у первиній обмотці ККД трансфоиматора. Допоможіть дуже потрібне правильне розв'язання​. Даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Чекменев Александр.

Ответ:

Дано:

n=0,4;

R2=2 Ом;

Rн=86 Ом;

U1=88 B.

Знайти U2, I1, ККД.

1. Знаходимо ЕРС вторинної обмотки трансформатора:

ЕРС=U1/n=88/0,4=220 B;

2. Знаходимо струм у вторинній обмотці трансформатора:

І2=ЕРС/(R2+Rн)=220/(2+86)=2,5 А.

3. Тоді напруга у вторинній обмотці трансформатора, буде рівна:

U2=I2*Rн=2,5*86=215 В;

4. І2/I1=n, звідси І1=І2/n=2,5/0,4=6,25 A;

5. Знаходимо потужність первинної обмотки трансформатора:

Р1=І1*U1=6,25*88=550 Вт;

6. Знаходимо потужність у вторинній обмотці трансформатора:

P2=I2*U2=2,5*215=537,5 Вт;

7. Знаходимо ККД трансформатора:

ККД=Р2/Р1=537,5/550=0,977=97,7 %.

Объяснение: